Katie Price Angel

13:05:00

Çoğu genç kızın ünlü olmak için elinden geleni yaptığını bilmeyenimiz yoktur. Fakat ünlü olunca o yaşama adapte olmak zordur. Ve bu yaşama adapte olamazsanız bu yaşamın sizi uçuruma götüreceğini bilmeden isterler bu durumu. Tıpkı Angel gibi... 
Angel, sade giyimi ve doğal güzelliği ile kendi halinde bir genç kızdır. Doğum gününde evlatlık olduğunu öğrenen Angel, kendini daha da mutsuz hisseder ve aklı iyice karışmaya başlar. 
Hayatı istediği gibi gitmeyen Angel, en iyi arkadaşının abisi olan Cal'a aşıktır ve bu aşk karşılıksızdır. O da en azından manken olma hayalinin gerçek olmasını ister. Fakat ailesi bu idealine karşı çıkar. 
Yaz tatili sırasında okul masrafları için para kazanmak isteyen Angel, plajda can kurtaran olarak çalışmaya başlar. Plajda mankenlik ajansı tarafından keşfedilir ve hayallerinin peşinden gitmeye karar verir. 
Güzelliği ve gençliğiyle bir anda ünlü olur ve herkes tarafından sevilmeye başlar. Odasında asılı olan posterdeki rock yıldızı Mickey'nin dikkatini çoktan çekmiştir. Yakışıklı olan Mickey aynı zamanda tehlikelidir de. İlk başta bunu fark etmese de zamanla anlar. Uyuşturucu kullanmaya başlar. Bağımlı olur. 
Fakat o şatafatlı hayatın hayallerindeki gibi olmadığını fark ettiğinde onu Cal kurtarır. 
Cal ilk aşkı ona yavaş yavaş aşık olur ve ona evlenme teklifi ederek onunla birlikte yeni bir başlangıç yapar.

You Might Also Like

0 yorum